Yavru Atmayı Başlatan İlaç bulmacada nedir?

Yavru Atmayı Başlatan İlaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yavru Atmayı Başlatan İlaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yavru Atmayı Başlatan İlaç“ sorusuna cevap olarak “ABORTİFASİYEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı26

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yavru atmayı başlatan i̇laç ne, bulmacada yavru atmayı başlatan i̇laç, bulmaca soruları yavru atmayı başlatan i̇laç, bulmaca yavru atmayı başlatan i̇laç, yavru atmayı başlatan i̇laç tanımı, yavru atmayı başlatan i̇laç ne demek, yavru atmayı başlatan i̇laç nedir, bulmaca çözümü yavru atmayı başlatan i̇laç, sözlük yavru atmayı başlatan i̇laç, yavru atmayı başlatan i̇laç açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yavru atmayı başlatan i̇laç', sözlükte yavru atmayı başlatan i̇laç, yavru atmayı başlatan i̇laç