Yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar bulmacada nedir?

Yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar“ sorusuna cevap olarak “DEKUBUTİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlük yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, bulmaca yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, sözlükte yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar ne demek, yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar nedir, yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar tanımı, sözlükte yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar ne, bulmaca soruları yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, bulmaca çözümü yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar, bulmaca sözlüğü 'yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar', yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar açıklaması, bulmacada yatalak olanlarda hareketsizlik sonucu sırtta ve kalçalarda açılan yaralar