Yatakta Yatan Hasta Ayağa Kalkmayan bulmacada nedir?

Yatakta Yatan Hasta Ayağa Kalkmayan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yatakta Yatan Hasta Ayağa Kalkmayan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yatakta Yatan Hasta Ayağa Kalkmayan“ sorusuna cevap olarak “YATALAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan ne demek, yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan açıklaması, bulmacada yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan, bulmaca çözümü yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan, yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan tanımı, bulmaca yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan, yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan, sözlükte yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan ne, bulmaca sözlüğü 'yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan', sözlükte yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan, sözlük yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan, bulmaca soruları yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan, yatakta yatan hasta ayağa kalkmayan nedir