Yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru bulmacada nedir?

Yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru“ sorusuna cevap olarak “DREN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru', yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, bulmaca yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru tanımı, yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru nedir, bulmaca soruları yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, sözlükte yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru ne, bulmaca çözümü yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, bulmacada yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, sözlükte yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru açıklaması, yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru ne demek, sözlük yaradaki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru