Yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma bulmacada nedir?

Yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma“ sorusuna cevap olarak “DRENAJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma', bulmaca yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma, bulmacada yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma, sözlük yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma, sözlükte yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma, bulmaca çözümü yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma, yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma tanımı, sözlükte yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma ne, bulmaca soruları yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma, yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma, yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma ne demek, yarada biriken sıvıyı akaçla boşaltma nedir