Yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek bulmacada nedir?

Yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek“ sorusuna cevap olarak “İSTİDAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek', yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek ne demek, bulmaca çözümü yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, bulmacada yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek nedir, sözlükte yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, sözlükte yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek ne, bulmaca soruları yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek açıklaması, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek tanımı, sözlük yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, bulmaca yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek