Yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek bulmacada nedir?

Yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek“ sorusuna cevap olarak “İSTİDAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, sözlük yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek nedir, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek tanımı, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, bulmacada yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, sözlükte yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek ne, bulmaca yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, bulmaca sözlüğü 'yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek', sözlükte yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, bulmaca soruları yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek açıklaması, yaradılıştan gelen veya sonradan edinilmiş yetenek ne demek