Yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru bulmacada nedir?

Yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru“ sorusuna cevap olarak “DREN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, bulmaca sözlüğü 'yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru', bulmaca çözümü yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, bulmaca soruları yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru tanımı, yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru ne demek, sözlükte yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru ne, bulmaca yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru açıklaması, sözlük yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru, yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru nedir, bulmacada yara içindeki irini boşaltmakta kullanılan bükülgen boru