Yarım daire şeklinde pencere bulmacada nedir?

Yarım daire şeklinde pencere“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yarım daire şeklinde pencere” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yarım daire şeklinde pencere“ sorusuna cevap olarak “AYPENCERE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

yarım daire şeklinde pencere ne demek, sözlükte yarım daire şeklinde pencere, bulmaca sözlüğü 'yarım daire şeklinde pencere', yarım daire şeklinde pencere tanımı, bulmaca çözümü yarım daire şeklinde pencere, sözlükte yarım daire şeklinde pencere ne, yarım daire şeklinde pencere nedir, bulmaca soruları yarım daire şeklinde pencere, yarım daire şeklinde pencere, sözlük yarım daire şeklinde pencere, bulmacada yarım daire şeklinde pencere, yarım daire şeklinde pencere açıklaması, bulmaca yarım daire şeklinde pencere