Yapraklarının Güzelliği Nedeniyle Sera Ve Salonlarda Yetiştirilen Bir Süs Bitkisi bulmacada nedir?

Yapraklarının Güzelliği Nedeniyle Sera Ve Salonlarda Yetiştirilen Bir Süs Bitkisi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yapraklarının Güzelliği Nedeniyle Sera Ve Salonlarda Yetiştirilen Bir Süs Bitkisi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yapraklarının Güzelliği Nedeniyle Sera Ve Salonlarda Yetiştirilen Bir Süs Bitkisi“ sorusuna cevap olarak “DİFENBAHYA”, “İFENBAHYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi, yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi ne demek, bulmacada yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi, bulmaca sözlüğü 'yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi', bulmaca soruları yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi, yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi, yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi nedir, yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi açıklaması, bulmaca yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi, yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi tanımı, sözlükte yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi, sözlükte yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi ne, sözlük yapraklarının güzelliği nedeniyle sera ve salonlarda yetiştirilen bir süs bitkisi