Yapraklarını Dökmeyen Ağaççık bulmacada nedir?

Yapraklarını Dökmeyen Ağaççık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yapraklarını Dökmeyen Ağaççık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yapraklarını Dökmeyen Ağaççık“ sorusuna cevap olarak “HERMONİA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yapraklarını dökmeyen ağaççık', yapraklarını dökmeyen ağaççık nedir, bulmaca soruları yapraklarını dökmeyen ağaççık, yapraklarını dökmeyen ağaççık ne demek, bulmaca yapraklarını dökmeyen ağaççık, yapraklarını dökmeyen ağaççık açıklaması, sözlükte yapraklarını dökmeyen ağaççık ne, sözlük yapraklarını dökmeyen ağaççık, yapraklarını dökmeyen ağaççık tanımı, yapraklarını dökmeyen ağaççık, bulmaca çözümü yapraklarını dökmeyen ağaççık, bulmacada yapraklarını dökmeyen ağaççık, sözlükte yapraklarını dökmeyen ağaççık