Yaprakları Ağılı Bir Çeşit Bitki bulmacada nedir?

Yaprakları Ağılı Bir Çeşit Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprakları Ağılı Bir Çeşit Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprakları Ağılı Bir Çeşit Bitki“ sorusuna cevap olarak “BATBAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yaprakları ağılı bir çeşit bitki, yaprakları ağılı bir çeşit bitki, yaprakları ağılı bir çeşit bitki ne demek, bulmaca sözlüğü 'yaprakları ağılı bir çeşit bitki', bulmaca çözümü yaprakları ağılı bir çeşit bitki, yaprakları ağılı bir çeşit bitki açıklaması, yaprakları ağılı bir çeşit bitki nedir, yaprakları ağılı bir çeşit bitki tanımı, sözlük yaprakları ağılı bir çeşit bitki, bulmaca soruları yaprakları ağılı bir çeşit bitki, sözlükte yaprakları ağılı bir çeşit bitki ne, sözlükte yaprakları ağılı bir çeşit bitki, bulmacada yaprakları ağılı bir çeşit bitki