Yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç bulmacada nedir?

Yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “KIZILCIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç açıklaması, yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç ne demek, sözlükte yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç ne, bulmaca soruları yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç, sözlükte yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç, sözlük yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç, yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç tanımı, bulmaca çözümü yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç, yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç nedir, bulmaca yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç, bulmacada yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç, bulmaca sözlüğü 'yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç', yaprak açmadan çiçeklenen iri gövdeli bir ağaç