Yaprak Bitlerine Karşı Kullanılan İlaç bulmacada nedir?

Yaprak Bitlerine Karşı Kullanılan İlaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprak Bitlerine Karşı Kullanılan İlaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprak Bitlerine Karşı Kullanılan İlaç“ sorusuna cevap olarak “AFİSİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç, sözlükte yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç ne, bulmaca çözümü yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç, yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç nedir, yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç, yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç ne demek, sözlükte yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç, bulmaca soruları yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç, sözlük yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç, bulmaca sözlüğü 'yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç', yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç açıklaması, yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç tanımı, bulmacada yaprak bitlerine karşı kullanılan i̇laç