Yaprağının Ucu Sivri Olan Bitki bulmacada nedir?

Yaprağının Ucu Sivri Olan Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprağının Ucu Sivri Olan Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprağının Ucu Sivri Olan Bitki“ sorusuna cevap olarak “RÜMHİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yaprağının ucu sivri olan bitki', bulmaca yaprağının ucu sivri olan bitki, yaprağının ucu sivri olan bitki, yaprağının ucu sivri olan bitki nedir, sözlükte yaprağının ucu sivri olan bitki ne, bulmacada yaprağının ucu sivri olan bitki, sözlükte yaprağının ucu sivri olan bitki, bulmaca çözümü yaprağının ucu sivri olan bitki, sözlük yaprağının ucu sivri olan bitki, yaprağının ucu sivri olan bitki tanımı, yaprağının ucu sivri olan bitki açıklaması, bulmaca soruları yaprağının ucu sivri olan bitki, yaprağının ucu sivri olan bitki ne demek