Yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı bulmacada nedir?

Yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı“ sorusuna cevap olarak “CERİD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı, bulmaca sözlüğü 'yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı', bulmaca soruları yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı, bulmacada yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı, bulmaca yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı, yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı ne demek, yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı, sözlük yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı, yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı tanımı, yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı açıklaması, yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı nedir, sözlükte yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı ne, sözlükte yaprağı dökülmüş olan hurma ağacı