Yaprağı Maydanoza Benzeyen Ve Sapı Soyularak Yenen Bir Bitki bulmacada nedir?

Yaprağı Maydanoza Benzeyen Ve Sapı Soyularak Yenen Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaprağı Maydanoza Benzeyen Ve Sapı Soyularak Yenen Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaprağı Maydanoza Benzeyen Ve Sapı Soyularak Yenen Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “BADIRGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki, sözlükte yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki, sözlükte yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki ne, yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki nedir, bulmaca yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki, bulmaca sözlüğü 'yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki', sözlük yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki, bulmacada yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki, yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki ne demek, yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki açıklaması, yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki, yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki tanımı, bulmaca soruları yaprağı maydanoza benzeyen ve sapı soyularak yenen bir bitki