Yapılması sakıncalı görülmeyen bulmacada nedir?

Yapılması sakıncalı görülmeyen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yapılması sakıncalı görülmeyen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yapılması sakıncalı görülmeyen“ sorusuna cevap olarak “MUBAH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

yapılması sakıncalı görülmeyen, bulmaca çözümü yapılması sakıncalı görülmeyen, sözlükte yapılması sakıncalı görülmeyen, sözlükte yapılması sakıncalı görülmeyen ne, bulmaca sözlüğü 'yapılması sakıncalı görülmeyen', bulmaca yapılması sakıncalı görülmeyen, bulmacada yapılması sakıncalı görülmeyen, yapılması sakıncalı görülmeyen nedir, bulmaca soruları yapılması sakıncalı görülmeyen, sözlük yapılması sakıncalı görülmeyen, yapılması sakıncalı görülmeyen ne demek, yapılması sakıncalı görülmeyen tanımı, yapılması sakıncalı görülmeyen açıklaması