Yanlızca RNA yapısına katılan baz bulmacada nedir?

Yanlızca RNA yapısına katılan baz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yanlızca RNA yapısına katılan baz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yanlızca RNA yapısına katılan baz“ sorusuna cevap olarak “URASİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yanlızca rna yapısına katılan baz, yanlızca rna yapısına katılan baz açıklaması, yanlızca rna yapısına katılan baz nedir, bulmaca yanlızca rna yapısına katılan baz, sözlükte yanlızca rna yapısına katılan baz, yanlızca rna yapısına katılan baz, yanlızca rna yapısına katılan baz ne demek, bulmaca sözlüğü 'yanlızca rna yapısına katılan baz', bulmaca soruları yanlızca rna yapısına katılan baz, yanlızca rna yapısına katılan baz tanımı, sözlük yanlızca rna yapısına katılan baz, sözlükte yanlızca rna yapısına katılan baz ne, bulmaca çözümü yanlızca rna yapısına katılan baz