Yangın çıkarma saplantısı olan bulmacada nedir?

Yangın çıkarma saplantısı olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yangın çıkarma saplantısı olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yangın çıkarma saplantısı olan“ sorusuna cevap olarak “PİROMANİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

yangın çıkarma saplantısı olan, yangın çıkarma saplantısı olan açıklaması, yangın çıkarma saplantısı olan nedir, yangın çıkarma saplantısı olan tanımı, bulmaca yangın çıkarma saplantısı olan, sözlükte yangın çıkarma saplantısı olan ne, bulmaca soruları yangın çıkarma saplantısı olan, sözlükte yangın çıkarma saplantısı olan, bulmaca çözümü yangın çıkarma saplantısı olan, bulmacada yangın çıkarma saplantısı olan, sözlük yangın çıkarma saplantısı olan, yangın çıkarma saplantısı olan ne demek, bulmaca sözlüğü 'yangın çıkarma saplantısı olan'