Yanarken güzel koku veren bir ağaç bulmacada nedir?

Yanarken güzel koku veren bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yanarken güzel koku veren bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yanarken güzel koku veren bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “OD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yanarken güzel koku veren bir ağaç, sözlükte yanarken güzel koku veren bir ağaç ne, yanarken güzel koku veren bir ağaç nedir, sözlük yanarken güzel koku veren bir ağaç, yanarken güzel koku veren bir ağaç ne demek, bulmaca soruları yanarken güzel koku veren bir ağaç, yanarken güzel koku veren bir ağaç açıklaması, bulmacada yanarken güzel koku veren bir ağaç, bulmaca yanarken güzel koku veren bir ağaç, yanarken güzel koku veren bir ağaç, bulmaca sözlüğü 'yanarken güzel koku veren bir ağaç', yanarken güzel koku veren bir ağaç tanımı, bulmaca çözümü yanarken güzel koku veren bir ağaç