Yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen bulmacada nedir?

Yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen“ sorusuna cevap olarak “AEROP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen, bulmacada yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen, sözlük yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen, yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen, bulmaca sözlüğü 'yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen', sözlükte yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen, yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen ne demek, bulmaca yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen, bulmaca çözümü yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen, yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen açıklaması, sözlükte yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen ne, yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen nedir, yalnızca oksijen varlığında yaşayabilen tanımı