Yalnızca RNA yapısına katılan baz bulmacada nedir?

Yalnızca RNA yapısına katılan baz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yalnızca RNA yapısına katılan baz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yalnızca RNA yapısına katılan baz“ sorusuna cevap olarak “URASİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

yalnızca rna yapısına katılan baz, yalnızca rna yapısına katılan baz açıklaması, bulmaca yalnızca rna yapısına katılan baz, sözlük yalnızca rna yapısına katılan baz, yalnızca rna yapısına katılan baz ne demek, yalnızca rna yapısına katılan baz nedir, bulmaca çözümü yalnızca rna yapısına katılan baz, bulmacada yalnızca rna yapısına katılan baz, bulmaca soruları yalnızca rna yapısına katılan baz, sözlükte yalnızca rna yapısına katılan baz, bulmaca sözlüğü 'yalnızca rna yapısına katılan baz', sözlükte yalnızca rna yapısına katılan baz ne, yalnızca rna yapısına katılan baz tanımı