Yalnızca Oksijenin Bulunduğu Ortamlarda Gelişebilen Bir Mikroorganizma bulmacada nedir?

Yalnızca Oksijenin Bulunduğu Ortamlarda Gelişebilen Bir Mikroorganizma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yalnızca Oksijenin Bulunduğu Ortamlarda Gelişebilen Bir Mikroorganizma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yalnızca Oksijenin Bulunduğu Ortamlarda Gelişebilen Bir Mikroorganizma“ sorusuna cevap olarak “AEROSO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma tanımı, sözlük yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma, bulmaca sözlüğü 'yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma', bulmaca yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma, bulmaca soruları yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma, yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma, yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma ne demek, sözlükte yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma ne, bulmaca çözümü yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma, sözlükte yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma, yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma nedir, bulmacada yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma, yalnızca oksijenin bulunduğu ortamlarda gelişebilen bir mikroorganizma açıklaması