Yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen bulmacada nedir?

Yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen“ sorusuna cevap olarak “YAMUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen, yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen nedir, yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen tanımı, yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen açıklaması, bulmaca yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen, bulmacada yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen, sözlükte yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen ne, bulmaca sözlüğü 'yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen', sözlük yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen, yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen ne demek, sözlükte yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen, bulmaca çözümü yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen, bulmaca soruları yalnız iki kenarı parelel olan dörtgen