Yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element bulmacada nedir?

Yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element“ sorusuna cevap olarak “İZOTOP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element ne demek, sözlükte yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element, bulmaca sözlüğü 'yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element', sözlük yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element, bulmaca çözümü yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element, sözlükte yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element ne, bulmacada yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element, yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element tanımı, yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element nedir, yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element açıklaması, bulmaca soruları yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element, bulmaca yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element, yalnız atomlarının kitleleri yönünden farklı olan aynı kimyasal element