Yalnız Bir Türden Hayvanlarla Beslenen Yırtıcı Hayvan bulmacada nedir?

Yalnız Bir Türden Hayvanlarla Beslenen Yırtıcı Hayvan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yalnız Bir Türden Hayvanlarla Beslenen Yırtıcı Hayvan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yalnız Bir Türden Hayvanlarla Beslenen Yırtıcı Hayvan“ sorusuna cevap olarak “MONOFAJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan, yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan, sözlük yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan, yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan nedir, bulmaca yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan, bulmaca soruları yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan, bulmaca çözümü yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan, bulmaca sözlüğü 'yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan', sözlükte yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan, yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan ne demek, yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan tanımı, sözlükte yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan ne, yalnız bir türden hayvanlarla beslenen yırtıcı hayvan açıklaması