Yakut Türkleri İnanışında 'kötü Ruhlar' bulmacada nedir?

Yakut Türkleri İnanışında 'kötü Ruhlar'“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yakut Türkleri İnanışında 'kötü Ruhlar'” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yakut Türkleri İnanışında 'kötü Ruhlar'“ sorusuna cevap olarak “ABASI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar, bulmacada yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar, bulmaca yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar, yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar ne demek, bulmaca sözlüğü 'yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar', yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar, bulmaca çözümü yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar, sözlükte yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar ne, yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar tanımı, sözlük yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar, yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar nedir, yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar açıklaması, bulmaca soruları yakut türkleri i̇nanışında kötü ruhlar