Yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü bulmacada nedir?

Yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü“ sorusuna cevap olarak “KLAPA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü, yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü, bulmaca çözümü yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü, yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü nedir, yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü ne demek, bulmaca yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü, sözlükte yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü ne, bulmaca soruları yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü, sözlük yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü, bulmacada yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü, bulmaca sözlüğü 'yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü', yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü açıklaması, yakanın göğüse doğru inen devrik bölümü tanımı