Yakıt olarak kullanılan petrol türevi bulmacada nedir?

Yakıt olarak kullanılan petrol türevi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yakıt olarak kullanılan petrol türevi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yakıt olarak kullanılan petrol türevi“ sorusuna cevap olarak “FUELOİL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yakıt olarak kullanılan petrol türevi ne, bulmaca sözlüğü 'yakıt olarak kullanılan petrol türevi', yakıt olarak kullanılan petrol türevi açıklaması, bulmaca soruları yakıt olarak kullanılan petrol türevi, yakıt olarak kullanılan petrol türevi nedir, sözlükte yakıt olarak kullanılan petrol türevi, yakıt olarak kullanılan petrol türevi, bulmacada yakıt olarak kullanılan petrol türevi, sözlük yakıt olarak kullanılan petrol türevi, yakıt olarak kullanılan petrol türevi ne demek, yakıt olarak kullanılan petrol türevi tanımı, bulmaca yakıt olarak kullanılan petrol türevi, bulmaca çözümü yakıt olarak kullanılan petrol türevi