Yakın arkadaşları tarafından Stalin’e verilen ad bulmacada nedir?

Yakın arkadaşları tarafından Stalin’e verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yakın arkadaşları tarafından Stalin’e verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yakın arkadaşları tarafından Stalin’e verilen ad“ sorusuna cevap olarak “KOBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad, sözlükte yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad, bulmaca soruları yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad, sözlük yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad, bulmaca çözümü yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad, bulmaca yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad, sözlükte yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad ne, yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad ne demek, yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad açıklaması, yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad tanımı, bulmaca sözlüğü 'yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad', yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad, yakın arkadaşları tarafından stalin’e verilen ad nedir