Yakın Arkadaşları Tarafından Stalin'e Verilen Ad bulmacada nedir?

Yakın Arkadaşları Tarafından Stalin'e Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yakın Arkadaşları Tarafından Stalin'e Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yakın Arkadaşları Tarafından Stalin'e Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “KOBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad açıklaması, sözlükte yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad ne, bulmaca soruları yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad, bulmaca yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad, yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad nedir, bulmaca çözümü yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad, yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad tanımı, sözlükte yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad, yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad ne demek, bulmacada yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad, bulmaca sözlüğü 'yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad', sözlük yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad, yakın arkadaşları tarafından staline verilen ad