Yaşlılığın Verdiği Akıl Noksanlığı bulmacada nedir?

Yaşlılığın Verdiği Akıl Noksanlığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaşlılığın Verdiği Akıl Noksanlığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaşlılığın Verdiği Akıl Noksanlığı“ sorusuna cevap olarak “SEFİLETME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı, yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı açıklaması, sözlükte yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı, bulmaca sözlüğü 'yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı', yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı ne demek, bulmaca yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı, yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı tanımı, sözlük yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı, bulmaca soruları yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı, yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı nedir, bulmaca çözümü yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı, yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı, sözlükte yaşlılığın verdiği akıl noksanlığı ne