Yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge bulmacada nedir?

Yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge“ sorusuna cevap olarak “AEROB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge, sözlükte yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge ne, yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge, yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge nedir, sözlük yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge, bulmaca yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge, yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge ne demek, yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge açıklaması, bulmaca çözümü yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge, sözlükte yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge, yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge tanımı, bulmaca sözlüğü 'yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge', bulmaca soruları yaşayabilmesi ve üreyebilmesi için serbest oksijenin bulunduğu ortamlara ge