Yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir bulmacada nedir?

Yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir“ sorusuna cevap olarak “BACAKSIZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir, bulmaca soruları yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir, yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir tanımı, bulmaca yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir, yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir ne demek, bulmaca sözlüğü 'yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir', sözlük yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir, sözlükte yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir, sözlükte yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir ne, bulmacada yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir, bulmaca çözümü yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir, yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir nedir, yaşından büyük işlere kalkışan çocuklar için söylenir açıklaması