Yağda Kızartılmış Ekmek Ufağı bulmacada nedir?

Yağda Kızartılmış Ekmek Ufağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yağda Kızartılmış Ekmek Ufağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yağda Kızartılmış Ekmek Ufağı“ sorusuna cevap olarak “AYMAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yağda kızartılmış ekmek ufağı, yağda kızartılmış ekmek ufağı ne demek, bulmaca çözümü yağda kızartılmış ekmek ufağı, bulmacada yağda kızartılmış ekmek ufağı, sözlükte yağda kızartılmış ekmek ufağı, bulmaca yağda kızartılmış ekmek ufağı, yağda kızartılmış ekmek ufağı nedir, yağda kızartılmış ekmek ufağı açıklaması, yağda kızartılmış ekmek ufağı tanımı, bulmaca sözlüğü 'yağda kızartılmış ekmek ufağı', sözlük yağda kızartılmış ekmek ufağı, sözlükte yağda kızartılmış ekmek ufağı ne, yağda kızartılmış ekmek ufağı