Yağ çömleğinin ağzına gerilen deri bulmacada nedir?

Yağ çömleğinin ağzına gerilen deri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yağ çömleğinin ağzına gerilen deri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yağ çömleğinin ağzına gerilen deri“ sorusuna cevap olarak “YARI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yağ çömleğinin ağzına gerilen deri, yağ çömleğinin ağzına gerilen deri ne demek, yağ çömleğinin ağzına gerilen deri tanımı, sözlükte yağ çömleğinin ağzına gerilen deri ne, bulmacada yağ çömleğinin ağzına gerilen deri, bulmaca yağ çömleğinin ağzına gerilen deri, bulmaca soruları yağ çömleğinin ağzına gerilen deri, sözlük yağ çömleğinin ağzına gerilen deri, sözlükte yağ çömleğinin ağzına gerilen deri, yağ çömleğinin ağzına gerilen deri nedir, bulmaca sözlüğü 'yağ çömleğinin ağzına gerilen deri', yağ çömleğinin ağzına gerilen deri, yağ çömleğinin ağzına gerilen deri açıklaması