Yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi bulmacada nedir?

Yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi“ sorusuna cevap olarak “YEDİVEREN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi, bulmaca sözlüğü 'yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi', yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi ne demek, bulmaca çözümü yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi, yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi tanımı, bulmaca yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi, bulmaca soruları yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi, sözlükte yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi, yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi açıklaması, yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi nedir, sözlükte yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi ne, sözlük yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi, yılda birkaç kez çiçek açan bir gül cinsi