Yüzük gibi parmağa takılan mühür bulmacada nedir?

Yüzük gibi parmağa takılan mühür“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yüzük gibi parmağa takılan mühür” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yüzük gibi parmağa takılan mühür“ sorusuna cevap olarak “HATEM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

yüzük gibi parmağa takılan mühür, sözlükte yüzük gibi parmağa takılan mühür ne, yüzük gibi parmağa takılan mühür açıklaması, yüzük gibi parmağa takılan mühür nedir, sözlükte yüzük gibi parmağa takılan mühür, bulmaca sözlüğü 'yüzük gibi parmağa takılan mühür', yüzük gibi parmağa takılan mühür tanımı, yüzük gibi parmağa takılan mühür ne demek, bulmaca yüzük gibi parmağa takılan mühür, bulmaca çözümü yüzük gibi parmağa takılan mühür, bulmaca soruları yüzük gibi parmağa takılan mühür, bulmacada yüzük gibi parmağa takılan mühür, sözlük yüzük gibi parmağa takılan mühür