Yüzü Buz Tutup Altından Su Akan Dere bulmacada nedir?

Yüzü Buz Tutup Altından Su Akan Dere“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yüzü Buz Tutup Altından Su Akan Dere” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yüzü Buz Tutup Altından Su Akan Dere“ sorusuna cevap olarak “AHUYUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yüzü buz tutup altından su akan dere, bulmaca yüzü buz tutup altından su akan dere, sözlükte yüzü buz tutup altından su akan dere, bulmaca soruları yüzü buz tutup altından su akan dere, bulmaca çözümü yüzü buz tutup altından su akan dere, sözlük yüzü buz tutup altından su akan dere, yüzü buz tutup altından su akan dere açıklaması, yüzü buz tutup altından su akan dere ne demek, yüzü buz tutup altından su akan dere nedir, yüzü buz tutup altından su akan dere tanımı, yüzü buz tutup altından su akan dere, sözlükte yüzü buz tutup altından su akan dere ne, bulmaca sözlüğü 'yüzü buz tutup altından su akan dere'