Yürek Biçiminde Yaprakları Olan Ve Süs Bitkisi Olarak Yetiştirilen Otsu Bir Bitki bulmacada nedir?

Yürek Biçiminde Yaprakları Olan Ve Süs Bitkisi Olarak Yetiştirilen Otsu Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yürek Biçiminde Yaprakları Olan Ve Süs Bitkisi Olarak Yetiştirilen Otsu Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yürek Biçiminde Yaprakları Olan Ve Süs Bitkisi Olarak Yetiştirilen Otsu Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “KOLYOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki, bulmacada yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki, sözlükte yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki, bulmaca yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki, bulmaca soruları yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki, bulmaca çözümü yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki, yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki açıklaması, sözlükte yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki ne, bulmaca sözlüğü 'yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki', yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki tanımı, yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki nedir, yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki ne demek, sözlük yürek biçiminde yaprakları olan ve süs bitkisi olarak yetiştirilen otsu bir bitki