Yünlü yada pamuklu bir dokuma bulmacada nedir?

Yünlü yada pamuklu bir dokuma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yünlü yada pamuklu bir dokuma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yünlü yada pamuklu bir dokuma“ sorusuna cevap olarak “ABADAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yünlü yada pamuklu bir dokuma, bulmaca çözümü yünlü yada pamuklu bir dokuma, bulmaca yünlü yada pamuklu bir dokuma, yünlü yada pamuklu bir dokuma ne demek, yünlü yada pamuklu bir dokuma tanımı, bulmaca sözlüğü 'yünlü yada pamuklu bir dokuma', yünlü yada pamuklu bir dokuma açıklaması, bulmacada yünlü yada pamuklu bir dokuma, yünlü yada pamuklu bir dokuma nedir, sözlükte yünlü yada pamuklu bir dokuma ne, sözlükte yünlü yada pamuklu bir dokuma, yünlü yada pamuklu bir dokuma, sözlük yünlü yada pamuklu bir dokuma