Yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş bulmacada nedir?

Yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş“ sorusuna cevap olarak “ABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş, bulmaca soruları yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş, yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş nedir, bulmaca sözlüğü 'yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş', sözlükte yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş, bulmaca çözümü yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş, yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş ne demek, bulmaca yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş, sözlük yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş, yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş açıklaması, yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş tanımı, sözlükte yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş ne, yünden dövülerek yapılan kalın ve kaba kumaş