Yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi bulmacada nedir?

Yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi“ sorusuna cevap olarak “YALIYAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi, yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi ne demek, bulmaca sözlüğü 'yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi', sözlükte yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi, yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi nedir, sözlük yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi, bulmaca yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi, bulmaca çözümü yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi, sözlükte yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi ne, yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi açıklaması, yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi tanımı, yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi, bulmaca soruları yüksek kıyılarda dalga aşındırmasıyla oluşan ve aşınma sürdükçe karanın içi