Yüksek binaların yanından geçmekten korkma bulmacada nedir?

Yüksek binaların yanından geçmekten korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yüksek binaların yanından geçmekten korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yüksek binaların yanından geçmekten korkma“ sorusuna cevap olarak “BATOFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yüksek binaların yanından geçmekten korkma, yüksek binaların yanından geçmekten korkma, sözlük yüksek binaların yanından geçmekten korkma, bulmaca çözümü yüksek binaların yanından geçmekten korkma, bulmaca soruları yüksek binaların yanından geçmekten korkma, yüksek binaların yanından geçmekten korkma açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yüksek binaların yanından geçmekten korkma', yüksek binaların yanından geçmekten korkma nedir, yüksek binaların yanından geçmekten korkma tanımı, sözlükte yüksek binaların yanından geçmekten korkma, bulmacada yüksek binaların yanından geçmekten korkma, yüksek binaların yanından geçmekten korkma ne demek, sözlükte yüksek binaların yanından geçmekten korkma ne