Yüksek Kayalıklardaki Çatlaklıklar bulmacada nedir?

Yüksek Kayalıklardaki Çatlaklıklar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yüksek Kayalıklardaki Çatlaklıklar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yüksek Kayalıklardaki Çatlaklıklar“ sorusuna cevap olarak “BARIH” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar, yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar açıklaması, bulmaca çözümü yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar, sözlükte yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar, yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar nedir, bulmaca soruları yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar, sözlük yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar, yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar ne demek, yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar, bulmaca sözlüğü 'yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar', bulmaca yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar, yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar tanımı, sözlükte yüksek kayalıklardaki çatlaklıklar ne