Yük altında güçlükle solumak bulmacada nedir?

Yük altında güçlükle solumak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yük altında güçlükle solumak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yük altında güçlükle solumak“ sorusuna cevap olarak “IKLAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yük altında güçlükle solumak, bulmaca yük altında güçlükle solumak, yük altında güçlükle solumak, sözlük yük altında güçlükle solumak, bulmaca soruları yük altında güçlükle solumak, sözlükte yük altında güçlükle solumak ne, yük altında güçlükle solumak tanımı, sözlükte yük altında güçlükle solumak, yük altında güçlükle solumak açıklaması, yük altında güçlükle solumak nedir, bulmaca sözlüğü 'yük altında güçlükle solumak', bulmaca çözümü yük altında güçlükle solumak, yük altında güçlükle solumak ne demek