Yük Taşırken Sırta Alınan Örtü bulmacada nedir?

Yük Taşırken Sırta Alınan Örtü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yük Taşırken Sırta Alınan Örtü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yük Taşırken Sırta Alınan Örtü“ sorusuna cevap olarak “BANOFORTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

yük taşırken sırta alınan örtü ne demek, sözlükte yük taşırken sırta alınan örtü ne, bulmacada yük taşırken sırta alınan örtü, bulmaca soruları yük taşırken sırta alınan örtü, bulmaca sözlüğü 'yük taşırken sırta alınan örtü', yük taşırken sırta alınan örtü, yük taşırken sırta alınan örtü nedir, sözlükte yük taşırken sırta alınan örtü, yük taşırken sırta alınan örtü tanımı, sözlük yük taşırken sırta alınan örtü, yük taşırken sırta alınan örtü açıklaması, bulmaca çözümü yük taşırken sırta alınan örtü, bulmaca yük taşırken sırta alınan örtü