Volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü bulmacada nedir?

Volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü“ sorusuna cevap olarak “SANİDİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü, volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü tanımı, sözlükte volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü ne, volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü ne demek, volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü açıklaması, sözlük volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü, sözlükte volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü, volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü nedir, bulmaca sözlüğü 'volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü', bulmaca çözümü volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü, bulmaca volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü, bulmaca soruları volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü, bulmacada volkanik kayaçlarda bulunan ortoz feldspat türü