Vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla bulmacada nedir?

Vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla“ sorusuna cevap olarak “DÜBEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla, vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla tanımı, sözlükte vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla, vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla nedir, sözlük vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla, bulmaca soruları vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla, vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla, bulmaca vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla, vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla ne demek, sözlükte vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla ne, bulmaca çözümü vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla, vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla açıklaması, bulmaca sözlüğü 'vidanın daha sağlam yerleşmesi için duvarlarda açılan deliğe önceden çakıla'