Vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva bulmacada nedir?

Vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva“ sorusuna cevap olarak “VİŞNAP” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmacada vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva, bulmaca çözümü vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva, sözlükte vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva, vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva, bulmaca sözlüğü 'vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva', bulmaca soruları vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva, sözlük vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva, vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva ne demek, bulmaca vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva, sözlükte vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva ne, vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva nedir, vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva tanımı, vişne ile kirazın aşılanmasıyla elde edilen meyva açıklaması